Struktura grupy

Struktura grupy

RB S.A. jako Zarządzający Alternatywnymi Funduszami Inwestycyjnymi jest członkiem grupy doradczej Russell Bedford w Polsce. Russell Bedford jest siecią niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Russell Bedford doradza klientom w ponad 100 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 300 biur i zatrudnia ok. 7.500 profesjonalnych doradców.

W Polsce Russell Bedford świadczy dodatkowo usługi z zakresu podatków, prawa, audytu, kadr, płac, szkoleń i doradztwa gospodarczego. Russell Bedford działa na terenie całej Polski, poprzez Biura w: Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Świadczy usługi doradcze kluczowym spółkom w prowadzeniu działalności na rynku polskim i europejskim w różnych dziedzinach działalności. Nasze doświadczenie będzie przydatne w Państwa biznesie.  Russell Bedford w Polsce zajmuje się doradztwem dla wiodących firm polskich i zagranicznych oraz dla instytucji finansowych. 

 

struktura rb new

 

Naszym celem jest poprawa jakości świadczonych usług i dążenie do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Swoje usługi oferujemy wszystkim podmiotom, którzy prowadzą działalność gospodarczą niezależnie od ich struktury osobowej czy kapitałowej.

logo rbRB S.A. with affilieted in Russell Bedford Poland